www.cvonline.hu

Mezőgazdasági gépszerelő Hozzáadva: 2016.05.25.

Osztrák partnercégünk számára keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióra: Ingyenes szállás biztosításával és hosszú távú munkaszerződéssel.
Feladatok:
  • Gépek szerelési, javítási és felújítási munkáinak elvégzése
  • Új gépek berendezések termelésbe állítása, a termelésindítás segítése

Elvárások:
  • Tapasztalat mezőgazdasági gépek szerelésében (végzettség előnyt jelent)
  • Társalgási szintű német nyelvtudás (B1-től)
  • Saját autó
  • Önálló ésmunkavégzés

Juttatások:
  • Ingyenes szállás
  • Első kiutazás finanszírozása
  • Nettó 2200- 2400 Euro havi fizetés
  • Munkavégzés helye: Felső-Ausztria, Kramsach

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.