www.cvonline.hu

Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld

Hirdetési referenciaszám: SILV12

Munkavégzés helye: Stuttgart, Ingolstadt, Erlangen, München

Munkakezdés: azonnal

Legyen biztos állása akár azonnal a SILVERHAND csapatával!

SILVERHAND vezető munkaerőközvetítő iroda Lengyelországból!

Németországra specializálódott munkaerőközvetítő cég vagyunk, mely szakmunkákra és kisegítő munkákra keres jelentkezőket. Kedvező ajánlatokat nyújtunk jelentkezőinknek megbízható munkáltatókkal, és természetesen szolgáltatásaink 100 % – ban költségmentesek.

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba több

Az Ön feladatai:

  • Mezőgazdasági gépek szerelése
  • Mezőgazdasági gépen javítása

Amit Öntől várunk:

  • kommunikációs német nyelvtudás (német munkáltató teszteli telefonon kiutazás előtt)
  • befejezett iskolai tanulmány
  • munkatapasztalat ezen a területen
  • saját autó előny
  • önálló munkavégzés
  • kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Ajánlatunk:

  • Bérezés: 2100 euró nettó/ hó, a szállást a munkáltató szervezi
  • A szállást a munkavállaló fizeti
  • Német munkaszerződés
  • Német munkáltató intézi az adózási és szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket
  • Szabadság

Úgy érzi megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Küldje el nekünk jelentkezését E-mailben!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!