www.cvonline.hu

Mezőgazdasági gépszerelő (Fejér megye)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.07.16.
Hirdetés azonosító: 948205
lejárt

Mezőgazdasági gépszerelő
Ref.1078

Megbízónk Fejér megyei telephellyel rendelkező, magyar tulajdonú vállalat, mely az elmúlt években dinamikusan fejlődött, folyamatosan bővítve csapata létszámát. Piaci szerepét tekintve élen jár a mezőgazdasági alkatrészek és gépek értékesítésében.

Csapatuk további bővítése céljából, keresik azt a kollégát, aki kellő szakértelemmel és lendülettel tovább bővítheti a cég sikereit.

Feladatok:

  • Szántóföldi növénytermesztésben használt gépek javítása (önjáró permetezők, rakodógépek, vetőgépek, műtrágya szóró)
  • Szervizkocsival a partnerek látogatása, és az esetleges javítások elvégzése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások, tapasztalatok:

  • Középfokú végzettség
  • Gépjármű-villamossági ismeretek
  • Előny: mechatronikai ismeretek
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, megfelelő kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés a betanulást követően
  • Pályakezdő és szakmai tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését egyaránt várjuk

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Kiemelt bérezés
  • Cafeteria, éves bónusz
  • Stabil vállalati háttér
  • Csapatszellem

További információk:

  • Munkakezdés várható ideje: azonnal
  • Munkavégzés helye: Fejér megye Sárosd
  • Munkaidő: Hétfőtől-péntekig napi 8 óra
  • Ágazat területe: Mezőgazdaság

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A jelentkezés tárgyában, kérjük, tüntesse fel a pozíció nevét, valamint referenciaszámát.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu