www.cvonline.hu

Mezőgazdasági gépkereskedelmi üzletág vezető

  • A hirdetés 1298 napja lejárt

kollégát keresünk

Az Eurotrade Kft. M1 autópálya komáromi csomópontjában található központi telephelyére új és használt mezőgazdasági gép értékesítésében jártas, vezetői tapasztalatokkal rendelkező kollégát keres. Az idén 20 éves cég a legnagyobb magyarországi független új és használt nagy haszonjármű értékesítő vállalkozás, amely a válság alatt is több mint 350-400 nehéz tehergépjárművet, ill. építőipari gépet értékesít évente. 33 000 m-es központi telephelyünk szakmai szempontból kiváló elhelyezkedése mellet, a konkurencia szerint is Európa egyik legszínvonalasabb értékesítő és szolgáltató bázisa. A cég  tevékenységi körének bővítését tervezi, ezért mezőgazdasági gépkereskedelmi üzletág indítását készíti elő. Ehhez keresünk nyelvismerettel rendelkező, szakmában jártas kollégát, aki hosszú távon is hasznos tagja szeretne lenni egy kihívásokkal teli munkát végző dinamikus csapatnak.

Feladatok:
Fő feladat:
- elsősorban új mezőgazdasági munkagép illetve erőgép gyártók      képviseleti tevékenységének elindítása

-    a már meglevő gyártói kapcsolatok átvétele

-    mezőgép kereskedelmi tevékenység végzése és irányítása

További feladatok:
- az on-line értékesítésben való aktív részvétel
- felelős készletgazdálkodás
- tevékenységhez kapcsolódó ügyviteli feladatok elvégzése

- értékesítési hálózat szervezése

- vevőszolgálati háttér megszervezése

Követelmények:
- felsőfokú szakmai képesítés, (szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség előnyt jelent).

- mezőgazdasági gépek forgalmazásában szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
- angol nyelv tárgyalási szintű ismerete.
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
- feddhetetlen szakmai előélet.

Előnyt jelent:
- német nyelven kívül további nyelvek tárgyalási szintű ismerete
- hasonló tevékenységben szerzett vezetői gyakorlat

Amit kínálunk:
- versenyképes alapbér
- cafetéria
- teljesítményarányos jutalom
- bejárási támogatás
  (hosszú távú együttműködés esetén szolgálati gépkocsi is megoldható)

Munkavégzés helye:
- az Eurotrade Kft. központi telephelye, az M1 autópálya komáromi csomópontjánál

Munkaidő:
kötetlen munkaidő

Pályázat:
- Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, hogy a szakmai önéletrajzát és egy motivációs levelet az alábbi címre eljuttatni szíveskedjen.

Körösi István
Tel.: +36 -20 / 3128612

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő