www.cvonline.hu

MEZŐGAZDASÁGI GÉPKERESKEDELMI TERMÉKMENEDZSER

  • A hirdetés 1049 napja lejárt

Az Agroker Holding Zrt. nyíregyházi központjába keres

 MEZŐGAZDASÁGI GÉPKERESKEDELMI TERMÉKMENEDZSERT

SZÁNTÓFÖLDI TERÜLETRE angol és/vagy német tudással

KERTÉSZETI TERÜLETRE angol és/vagy olasz tudással

A leendő Munkatárs feladatai:

  • kapcsolattartás a beszállítókkal
  • értékesítés hátterének biztosítása
  • készletek kezelése, koordinálása
  • statisztikák kezelése
  • piackutatás az adott termékkörben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki agrármérnöki végzettség
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Office)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs képesség
  • megbízhatóság, precizitás, következetesség
  • logikus gondolkodásmód és jó teherbíró készség

Előny:

  • mezőgazdasági gép– és piaci ismeret

Kérjük, pályázatát bérigény megjelölésével a megadott e-mail címre küldje el.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő