www.cvonline.hu

Mezőgazdasági gépész / Permetező

  • A hirdetés 11 napja lejárt

Komárom megyei mezőgazdasági gépek és kiegészítők forgalmazásával és üzemeltetésével foglalkozó cég hosszú távra munkatársat keres

 munkakörbe

Feladatok:

  • Önjáró permetező üzemeltetése
  • Időszakos és felmerülő szervizek elvégzés
  • Szezonális permetezési munkák elvégzése

Elvárások:

  • Legalább középfokú gépészeti végzettség
  • Mezőgazdasági gépésztechnikus végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Rugalmas, agilis személyiség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Növényvédelmi képzés (zöld könyv)
  • A megjelölt területi lakóhely

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Kiemelt alapbér+ forgalmazási  jutalék
  • Béren kívüli juttatás
  • Null-kilóméteres permetezőgép
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Magasan megbecsült munkakör
  • Stabil háttérrel működő cég
  • Hosszútávú sikereket tervező magyar tulajdonú cégnél betöltött, biztos munkahely
  • Családias légkör
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Bakonyszombathely, Baross G. u 11, Cégközpont.