www.cvonline.hu

Mezőgazdasági gépész munkatárs

  • A hirdetés 1197 napja lejárt

Szántóföldi kisparcellás kísérletekkel foglalkozó cégünk, munkatársat keres az alábbi pozícióba, Hódmezővásárhely vonzáskörzetében:

 Fő feladatok:

  • Szántóföldi kisparcellás kísérletek technikai munkáinak elvégzése
  • Kisparcellás mezőgazdasági gépek kezelése és folyamatos karbantartása
  • Öntözőberendezések működtetése
  • Idénymunkások munkájának szervezése, irányítása, felügyelete
  • Részvétel a kísérleti tevékenység napi munkáiban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mezőgazdasági gépészmérnök vagy középfokú mezőgazdasági gépésztechnikus végzettség
  • Mezőgazdasági gépészeti, növénytermesztési gyakorlat
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Jó megfigyelő- és problémamegoldó-képességű
  • B kategóriás és mezőgazdasági gépek kategóriájába tartozó járművek vezetésére alkalmas vezető engedély és vezetési tapasztalat

Az állás betöltéséhez előny jelent:

  • Mezőgazdasági gépészeti munkatapasztalat
  • Kisparcellás kísérletek területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Alap, kommunikációs szintű angol nyelvtudás

A munkavégzés helye:

Hódmezővásárhely és környéke, szezonálisan sok utazással és távolléttel az országon belül

A jelentkezéshez magyar nyelvű motivációs levelet és fényképes önéletrajzot kérünk a lenti e-mail címre 2014. augusztus 10.-ig.

Helyek Csongrád
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő