Mezőgazdasági gépész, autószerelő Marcali és vonzáskörzete Ref. 1012

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2015.06.17.
Hirdetés azonosító: 928782
lejárt

Mezőgazdasági gépszerelő, technikus vagy autószerelő végzettséggel rendelkező szakembert keresünk Marcali és 20 km-es vonzáskörzetéből, Partnercégünk részére. Azonnali munkába állás biztosított, hosszú távon. Pályakezdő és gyakorlott szakemberek jelentkezését egyaránt várjuk!

Mezőgazdasági gépész-autószerelő Ref.1012

Elvárások:

  • Mezőgazdasági gépész, technikus vagy autószerelő végzettség
  • Gyakorlatias és precíz munkavégzés csapatban
  • Pályakezdők és gyakorlott munkatársak jelentkezését is várjuk (a munkakörre betanítás biztosított)

Feladatok:

  • Javítási munkálatok, alkatrészcsere, műszaki vizsgára felkészítés
  • Gépek szerelése és karbantartása
  • Alapszintű hegesztési feladatok

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel
  • Megbízható háttér és csapatmunka
  • Betanítás pályakezdő, és az új kollégák részére
  • Havi fix bér órabérben + teljesítmény után béren kívüli juttatás
  • Túlórák (ritkán) azonnali kifizetéssel rendezve
  • Orvosi vizsgálat elvégzése
  • Bejárás támogatása Marcali és környékéről

Egyéb információk:

  • Munkakezdés ideje: Megegyezés esetén azonnal
  • Munkavégzés helye: Marcali
  • Munkaidő: Hétfőtől-péntekig, H-Cs-ig 7-től-16 óráig, pénteken 7-től-13.30-ig

Amennyiben álláshirdetésünkre kíván jelentkezni, várjuk pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címen. Pályázata beérkezését követően, telefonon felvesszük a jelentkezőkkel a kapcsolatot, és tájékoztatjuk a további részletekről. Kérjük, jelentkezéskor az e-mail tárgymezőjében tüntesse fel a pozíció nevét ,,Mezőgazdasági gépész, autószerelő,,

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu