www.cvonline.hu

Mezőgazdasági gépértékesítő

  • A hirdetés 718 napja lejárt

Innovatív, partner és piacorientált, szolgáltató partnerünk részére technológia-fejlesztési üzletága mezőgazdasági gépkereskedelmi tevékenységének bővítéséhez keresünk releváns szakmai tapasztalattal rendelkezdő

munkatársakat Dél-Alföld és Dél-Dunántúl területeire.

Ügyfelünk Magyarországon piacvezető a vidékfejlesztési tanácsadás területén. Több, mint húsz éve dolgoznak azon, hogy több ezer ügyfelük munkáját tegyék eredményesebbé tanácsadói, fejlesztési és pénzügyi szakértelmükkel. Országos partneri körük képviseli a magyar mezőgazdasági bruttó kibocsátás 10 százalékot meghaladó részét.

Feladatok

  • Mezőgazdasági gépértékesítés (elsősorban talajművelő gépek),
  • technológia-fejlesztési tanácsadás (beüzemelés és gyakorlati bemutatókon való részvétel, üzemeltetési támogatás a partnereknél, partnerek számára fejlesztési, hatékonyságnövelési és új eszközbeszerzési javaslatok tétele),
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel,
  • új partnerek felkutatása.

Elvárások

  • Agrár/műszaki szakirányú felsőfokú végzettség,
  • mezőgazdasági gépértékesítésben szerzett gyakorlat (elsősorban talajművelő gépek),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek,
  • jó kommunikációs képesség.

Előnyt jelent:

  • Gyakorlati tapasztalatok mezőgazdasági gépek üzemeltetésében,
  • meglévő ügyfél-kapcsolatok az adott régióban.

Amit megbízónk kínál

  • Meglévő, folyamatosan bővülő ügyfélkör,
  • piacvezető szerep számos mezőgazdasági és talajművelő gép magyarországi forgalmazásában,
  • versenyképes és a teljesítményarányos juttatási csomag,
  • rendszeres szakmai továbbképzés,
  • egy stabilan fejlődő komplex szolgáltatási háttérrel rendelkező vállalatcsoport által nyújtott biztos háttér,
  • munkavégzéshez szükséges eszközök (vállalati gépjármű, laptop, mobiltelefon stb).

Munkavégzés helye:

  • Dél-Alföld (Baranya, Tolna megye)
  • Dél-Dunántúl (Bács-Kiskun, Csongrád megye)

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Csongrád
Bács-Kiskun
Baranya
Tolna
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő