www.cvonline.hu

Mezőgazdasági gépértékesítő

  • A hirdetés 280 napja lejárt

Mezőgazdasági gépértékesítőt

keresünk

Fejér, Komárom, Győr, Veszprém, Vas, Somogy, Baranya megyébe

Folyamatosan fejlődni akaró cégünk keres mezőgazdasági gépértékesítő kollégákat országosan.

Elvégzendő munkakör:

  • Mezőgazdasági munkagépek (elsősorban talajművelő gépek) magas szintű értékesítése
  • Technológia-fejlesztései tanácsadás átadáskor, beüzemeléskor, gyakorlati bemutatókon
  • Ügyfelek tájékoztatása újdonságokról, akciókról, fejlesztésekről
  • Saját ügyfélkör kiépítése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, személyes látogatás

Elvárások:

  • Mezőgazdasági és/vagy műszaki szakirányú végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat (főként talajművelő gépekben)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízható és önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Gyakorlati tapasztalatok mezőgazdasági gépek üzemeltetésében
  • Meglévő kapcsolatok az adott régióban

Amit kínálunk:

  • Piacvezető szerep számos talajművelő gép magyarországi forgalmazásában
  • Versenyképes TELJESÍTMÉNYARÁNYOS bérezés + juttatások
  • Rendszeres szakmai továbbképzés
  • Stabil, biztos háttér
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (Telefon, laptop, céges autó 3 hónap próbaidő után)