www.cvonline.hu

MEZŐGAZDASÁGI GÉP (TRAKTOR) SZERELŐ (6988)

  • A hirdetés 814 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Mezőgazdasági gép (traktor) szerelő

Elvárások:
•Szakmunkás végzettség
•10 év tapasztalat mezőgazdasági gépszerelésben
•„B” kategóriás jogosítvány
•Terhelhetőség
•Kézügyesség
•Precizitás
•Igényes munkavégzés

Feladatok:
•mezőgazdasági traktorok javítása, szerelése szervízelése

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Folyamatos fejlődési lehetőség
•prémiumok

Munkavégzés helye:
•Tata

Munkaidő:
•1 műszakos munkarendben ( Hétfőtől - Péntekig)

Munkába állás időpontja:
•2015. március-április

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése  e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal.
Érdeklődni: Pannon-Work iroda 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/776-3200; 70/3820-926

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857