www.cvonline.hu

Mezőgazdasági fóliát értékesítő munkatárs

  • A hirdetés 331 napja lejárt

Partnerünk 1994-ben jelent meg a magyarországi csomagolóipari piacon. Az évek során piaci átrendeződések eredményeképp 2008. márciusában egy német cég is résztulajdonosává vált a rendkívül gyorsan fejlődő cégnek. Mára a kis családi vállalkozásból Magyarország egyik vezető nagykereskedője lett. Csapatuk bővítése céljából mezőgazdasági fóliák értékesítésében jártas, élő kapcsolati tőkével rendelkező dolgozót keresünk a kelet - magyarországi régióba a következő pozícióba: Mezőgazdasági fóliát értékesítő munkatárs

Feladatok

  • Kapcsolattartás a vevőkkel, a cég különböző területein dolgozó munkatársaival
  • Új partnerek, vevők, beszállítók felkutatása
  • Végfelhasználók, nagy- és kiskereskedők látogatása, termékek bemutatása
  • Word, Excel és az Internet napi használata
  • Megrendelések kezelése
  • Részvétel vevői és beszállítói üzemlátogatáson, egyéb rendezvényeken

Elvárások

  • Felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Magyarországi lakhely
  • Meglevő mezőgazdasági területen lévő kapcsolatok (viszonteladók, kereskedők és beszállítók)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Alapos termékismeret (sátorfólia, alagút fólia, takaró fólia, háló fólia, stb.)
  • Mezőgazdasági kereskedői, viszonteladói kapcsolatok megléte

MUNKAVÉGZÉS HELYSZÍNE: KELET MAGYARORSZÁG

Jelentkezés: önéletrajzzal és bérigény megjelölésével