www.cvonline.hu

Mezőgazdasági és építőipari Gépszerelő - Németország

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

HU

Munkavégzés helye: Németország

Munkakezdés ideje: azonnal

Német partnerünknek keresünk, hosszú távra, németül beszélő

Mezőgazdasági gépszerelőket

Az Ön feladatai:

– mezőgazdasági gépek karbantartása, szervizelése

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– hidraulikai és pneumatikai ismeretek

– gépszerelési tapasztalat

– B + C kategóriás jogosítvány  + saját autó (bejáráshoz)

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: nettó 1600-2150 euró / hó (adóbesorolástól függően)

– munkáltató által biztosított szállás (350-500 euró / hó)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!