www.cvonline.hu

Mezőgazdasági ellenőr (Agrofood inspektor)

  • A hirdetés 1254 napja lejárt

A Bureau Veritas francia székhelyű minőség-, egészség-, biztonság- és környezetmenedzsment területén tevékenykedő nemzetközi cégcsoport, mely jelenleg több mint 140 országban, 940 irodával és több, mint 52 000 alkalmazottal rendelkezik, magyarországi leányvállalatához keres agrofood inspektort alvállalkozói formában.

Mezőgazdasági ellenőr

(Agrofood inspektor)

 Feladata a saját régiójában a mezőgazdasági ellenőrzések elvégzése (specifikációk, ellenőrző lista, stb alapján), értékelése, mezőgazdasági termények mennyiségi, minőségi ellenőrzése, jelentések, jegyzőkönyvek készítése.

Elvárások:

  • mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat
  • számlaképesség
  • mobilitás, önállóság
  • terepen történő munkavégzésre való készség
  • megfelelő fizikai állapot
  • számítógépes ismeret
  • alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • angol nyelvtudás, főiskolai végzettség előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • saját személygépkocsi

Amit kínálunk:
Hosszú távú együttműködési lehetőség egy nemzetközi csapatban.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk „Agro inspektor” jeligével az e-mail tárgyában.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr