www.cvonline.hu

Mezőgazdasági alkatrész forgalmazó

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2014.06.28.
Hirdetés azonosító: 781530
lejárt

Ref.617

Megbízónk magyar tulajdonú vállalat, mely az elmúlt években dinamikusan fejlődött, folyamatosan bővítve csapata létszámát. Piaci szerepét tekintve élen jár a mezőgazdasági alkatrészek és gépek értékesítésében.

Csapatukat tovább bővítve, keresik azt a kollégát, aki kellő szakértelemmel és lendülettel tovább bővítheti a cég sikereit.

Elvárások, tapasztalatok:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Előny: Felsőfokú végzettség (Főiskola, egyetem)
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel stb.)
  • Műszaki véna
  • Megfelelő kommunikációs készség, nyitott, empatikus szemlélet
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Mezőgazdasági gépek, alkatrészek ismerete
  • Mezőgazdasági gépész vagy informatikai végzettség
  • Értékesítésben, raktári adminisztrációban szerzett tapasztalat

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Mezőgazdasági alkatrészek értékesítése
  • Vevői megrendelések felvétele, azok rögzítése
  • A szükséges alkatrészek, pótalkatrészek megrendelése, bevételezése átvételkor
  • Számlák elkészítése
  • Napi szintű telefonos, e-mailes kapcsolattartás a vevőkkel
  • Raktári készletek kezelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Kiemelt bérezés
  • Cafeteria, éves bónusz
  • Stabil vállalati háttér
  • Csapatszellem

További információk:

  • Munkakezdés várható ideje: azonnal
  • Munkavégzés helye: Fejér megye Sárosd
  • Munkaidő: Hétfőtől-péntekig napi 8 óra
  • A munkakör jellege: irodai munka, helyhez kötött
  • Ágazat területe: Kereskedelem/Értékesítés

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és képesnek érzi magát a munkakör betöltésére, várjuk magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az oneletrajz@dologido.hu e-mail címre. A jelentkezés tárgyában, kérjük, tűntesse fel a pozíció nevét, valamint referenciaszámát.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu