www.cvonline.hu

Metrológus

Régió: Hajdú-Bihar

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.29.
Jelentkezési határidő: 2017.12.18.
Hirdetés azonosító: 1186786

Metrológus
Multinacionális gyártó partnerünk számára keresünk Metrológus pozícióba szakembereket a vállalat Hajdú-Bihar megyei telephelyére.

Feladatok:
• Mérőeszközök kalibrálási folyamatainak szervezése, irányítása
• Berendezésekhez kapcsolódó kalibrációs adatbázisok kezelése
• Mérőeszközök kalibrálása, specifikálása
• Kalibrálási folyamatok koordinálása és auditokon való részvétel
• Részvétel Lean projektekben, rendszervalidáció

Elvárások:
• Felsőfokú műszaki végzettség
• Középfokú angol nyelvtudás
• Gyengeáramú területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű önéletrajzával a hays.hu oldalon keresztül