www.cvonline.hu

Metrológus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.03.
Hirdetés azonosító: 1102040

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

 Metrológus

(Heves)

Partnerünk, a világ több pontján jelenlévő, 40 éves múltra visszatekintő multinacionális nagyvállalat. Világszerte 16000 főt alkalmaz, fejlett technológiával rendelkező üzemeket működtet. A vállalat törekszik arra, hogy munkatársainak a szakmai fejlődés mellett lehetősége legyen a személyes célok megvalósítására is. A cég filozófiája, hogy a közös célokat nyitott, barátságos légkörben érjék el. Most induló új, jelentős beruházásuk számára elhivatott, fejlődésre nyitott szakemberek jelentkezését várjuk munkakörbe
Feladatok:

  • A termék minőségének meghatározásához szükséges vizsgálatok elvégzése, a belső és külső követelményekhez igazodva
  • Tesztekből származó adatok összegyűjtése, strukturálása és kiértékelése
  • Riportok készítése az eredmények alapján, és ezek biztosítása a menedzsment valamint a megrendelő osztályok számára
  • A mérő berendezések karbantartásának megszervezése, a teszt laboratórium tisztaságának és biztonságának megőrzése
  • A bejövő vizsgálati minták és a kimenő tesztelt termékek selejtjeinek előírások szerinti kezelése
  • A tesztek meghatározott módszerek és követelmények szerinti lefuttatása
  • A saját területén folytatott tesztek pontosságának és ismételhetőségének biztosítása
  • Az összegyűjtött teszt adatok adminisztrációja és elemzése
  • A teszt berendezések minőségének és rendelkezésre állásának biztosítása, beleértve a karbantartást és tisztítást is
  • A vállalatnál használt mérőeszközök validálása
  • A vállalatnál használt mérő berendezések kalibrálása illetve külső szolgáltatókkal a kalibrációs folyamat biztosítása
  • A vállalatnál használt szerszámok validáló mérése és a mérethelyesség időszakos ellenőrzése
  • A mérő labor és a berendezéseinek üzemeltetése
  • A karbantartó részleg támogatása mérőberendezésekkel, gépbeállításoknál átállításoknál
  • A mérési rend nyilvántartása SAP-használatával

Elvárások:
  • Legalább 3 év gépészmérnöki, metrológus vagy mérés technikusi tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód

Juttatások:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria
  • Zöldmezős beruházás
  • Magas technológiai színvonal
  • Kiváló munkakörnyezet

Előnyök:
  • Autógyártói, vagy beszállítói tapasztalat
  • Mérési laborban szerzett tapasztalat,
  • 3D lézeres mérőberendezések üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre!

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Heves