www.cvonline.hu

Metrológus technikus

  • Company_icon GYEL Kft.
  • Location_icon XIV. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

A Gyógyszeripari Ellenőrző és Fejlesztő Laboratórium Kft. Kvalifikációs csoportja munkatársat keres

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • vezeti és ellenőrzi a műszernyilvántartásokat, intézkedést kezdeményez azok kalibrálására, karbantartására
  • egyezteti és elvégzi a csoport vizsgálatait, kalibrálásait külső és saját munkaterületeken
  • elkészíti a vizsgálatokhoz, kalibrálásokhoz kapcsolódó terveket, jelentéseket, bizonyítványokat
  • nyomon követi és szigorúan alkalmazza a műveleti előírások szabályait
  • az egyes munkaterületek megközelítése valamint a műszerek szállítása, ki-bepakolása könnyű fizikai munkavégzéssel jár

Állás betöltésének feltételei:

  • műszaki szemlélet / képzettség középfokú szinten
  • B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési rutin Budapesten és vidéken
  • számítógépes ismeret; (Ms Word, Ms Excel)
  • önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelenthet:

  • metrológiai előképzettség;
  • kvalifikálás, kalibrálás területén szerzett tapasztalat;
  • angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Amit biztosítunk: cafeteria, kötetlen munkaidő, dinamikus fiatalos csapat, kellemes munkakörnyezet, fix, hosszú távú munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel a lenti címre várjuk.

Helyek XIV. kerület
Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű