www.cvonline.hu

METROLÓGUS SPECIALISTA

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 817279

Link megjelenítéseimages/editor/1357731561.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk – Fejér megyei autóipari beszállító vállalat – számára keresünk méréstechnikai ismerettel rendelkező pályázót, az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Dimenzionális mérések megtervezése és pontos kivitelezése adott igények és szabványok szerint (elektronikai és akusztikai terület)
  • Mérőeszközök munkájának felügyelete, hibafeltárás, koordinálás
  • Csiszolatkészítés elektronikai alkatrészekből
  • 3D mérések termék audit szerinti tervezése és kivitelezése

ELVÁRÁSOK

  • Releváns műszaki, méréstechnikai végzettség
  • Mérőszobai gyakorlat
  • Elemző készség és önálló munkavégzés

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása, lakhatási támogatás
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye, Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: METROLÓGUS SPECIALISTA, Fejér megye, Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése