Metrológus mérnök, laborvezető | Metrology Engineer, Laboratory Leader - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 235 napja lejárt

Feladatkör:
Autóipari mérőlaborba keresünk angolul jól kommunikáló laborvezetőt! Ebben a munkakörben az Ön feladatai az alábbiak lesznek: - A mérőlabor csapatának vezetése, támogatása (mérőgép programozás, technológiai szabályszerűség, fémismeret/metallográfia) - A mérési folyamat ellenőrzése és fejlesztése, a mérőszoba és a labor megfelelő kapacitásának optimalizálása - Különböző minőségügyi folyamatok (APQP, PPAP), valamint társosztályok (applikációs mérnöki és gyártás) támogatása - Részvétel auditokban, minőségügyi egyeztetés a vevőkkel és a beszállítókkal Ha felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje el hozzánk önéletrajzát még ma! Felgyorsíthatja a kiválasztási folyamatot, ha megjelöli bérigényét, és munkába állásának legkorábbi lehetséges időpontját!

Végzettség:
Felsőfokú műszaki vagy minőségügyi végzettség.

Szakmai tapasztalat:
Kisebb (5-15 fős) csoportok vezetésében, és 3D mérőgépek programozásában szerzett tapasztalat.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Legalább kommunikációs angolnyelv-tudás: szüksége lesz hozzá a munkavégzéshez, technikai specifikációk értelmezéséhez. Műszaki rajz olvasási készség, GD&T vizsgálatok gyakorlati ismerete. Mikroszkópos, anyagtisztasági vizsgálatokban szerzett gyakorlat. Autóipari minőségügyi szabványismeret.

Minőségügy területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró zöldmezős beruházás.