www.cvonline.hu

Metrológus (méréstechnikai szakértő)

  • A hirdetés 5 napja lejárt

A Teva Gyógyszergyár Zrt. debreceni telephely
Alapanyaggyártó Igazgatóság
Mérnökség, Műszaki- és Energiaszolgáltatás

munkatársat keres

Feladatok:

  • Gyógyszeralapanyag-gyártás mérőeszközeinek kalibrálási folyamatainak szervezése, irányítása
  • Kalibrációs adatbázis kezelése, éves jelentések, riportok készítése
  • Auditokon, inspekciókon a kalibrálási szakmai terület bemutatása, képviselete
  • Project feladatokban mérőeszközök specifikálása, kiválasztása
  • Méréstechnikával, kalibrálással kapcsolatos utasítások készítése, véleményezése. Kapcsolattartás a Minőségbiztosítással
  • Részvétel rendszer validálási, valamint hibakivizsgálási folyamatokban
  • Részvétel OPEX folyamatokban
  • Külső kalibráló partnerekkel, laborokkal együttműködés, műszaki ellenőrzés
  • Nemzetközi iparági trendek követése

Elvárásaink:

  • Villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Metrológus végzettség, tapasztalat
  • Gyengeáramú területeken szerzett ismeretek
  • Műszerezési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, ill. bizonyítvány-másolatokkal várjuk.
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Gépészmérnök, Mérnök, Technikus, Villamosmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Tudományos munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol