www.cvonline.hu

Meseirodalmi termékfelelős

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 1083312
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Termékfelelős munkatársat keresünk a magyar meseirodalom egyik elismert szereplője számára (megbízásos jogviszony)

Feladatkör, felelősségek:

• Merchandising: közreműködés a meseirodalmi termékek forgalomba helyezésében és áruba bocsájtásában a vásárlók számára.

• Arculatátviteli termékek kapcsán folyamatos konzultáció a potenciális kereskedőkkel és gyártókkal.

• A beérkezett megkeresések és ajánlatok kezelése telefonon, levélben és személyesen.

• Megjelenés különféle hazai és nemzetközi eseményeken, rendezvényeken.

• Szerződések és határidők kezelése, adminisztratív feladatok, asszisztencia.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Érettségi bizonyítvány

• Magabiztos felhasználói szintű IT tudás (MS Office, Internet, Webes applikációk)

• B kategóriás jogosítvány (utazással járó munkakör)

• Rugalmas munkaidő (home office lehetőség)

• Esetenként hétvégi rendelkezésre állás

• Számlaképesség

Az ideális személyiségjegyek:

• Magabiztos, de kedves személyiség

• A termék iránti elkötelezettség

• Kiváló diplomáciai készség

• Üzletkötői affinitás

• Magas szintű érzelmi intelligencia

• Kiváló kommunikációs képesség

• Megfelelő konfliktuskezelő képesség

• Kreatív, nyitott az új ötletek felé

• Empatikus hozzáállás

• Képes összeegyeztetni az üzleti és a szociális/emberi igényeket

Előny:

• Kereskedelmi vagy gazdasági területen szerzett végzettség és munkatapasztalat

• Arculattervezésben, termékfejlesztésben szerzett munkatapasztalat

• Könyvszakmai jártasság

• Angol nyelvismeret

• Saját gépkocsi

Nyelvtudás:

Angol nyelvtudás előny

A megbízó cég profilja:

Megbízónk a hazai meseirodalom egyik jeles képviselője.

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem

• Céges autó, mobiltelefon és laptop

• Izgalmas, egyedi és érdekes feladatok

• Rugalmas munkaidő

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.