Nemzetközi amerikai gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MES RENDSZERGAZDA
(HF 12-8419)

pozícióba.

Feladatok

  • Ipari környezetben rendszergazdai feladatok ellátása Microsoft környezetben,
  • Gyártástámogató, csomagoló, minőségügyi (Oracle) rendszerek támogatása,
  • SQL adatbázis lekérdezések,
  • Support tevékenység ellátása.

Elvárások

  • Informatikai végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Dél-kelet Budapest környéke.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8419"-os referenciaszám és a
pozíció feltüntetésével
a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése