www.cvonline.hu

Mérőtechnikus

  • A hirdetés 586 napja lejárt

Stabil vállalati háttérrel rendelkező, fémipari gyártó partnercégükhöz keresünk munkavállalót az alábbi munkakörben:

MÉRŐTECHNIKUS

Győrben.

Feladatok:

  • Gyártott termékek minőségének ellenőrzése a vevői igényeknek megfelelően.

  • 3D mérőgépek kezelése.

  • Öntött és megmunkált termékek minősítése.

  • Mérőprogramok készítése.

  • Gyártott termékek méréstechnikai ellenőrzése 3D-s mérőberendezésekkel.

  • Igényeknek megfelelően statisztikai kiértékelések készítése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú gépipari végzettség.

  • Legalább 1-2 éves méréstechnikai  vagy minőségellenőrzési tapasztalat.

  • Az alkalmazott hegesztési eljárások és berendezések ismerete.

  • Többműszakos munkarend vállalása.

  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés.

Előny:

  • Q-DAS, Calypso és Quindos program ismerete.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú perspektíva egy folyamatosan fejlödő cégnél.
  • Versenyképes juttatások.

Munkavégzés helye:

  • Győr.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő