www.cvonline.hu

Mérőtechnikus

  • A hirdetés 866 napja lejárt

Stabil háttérrel rendelkező budapesti, autóipari alkatrészeket gyártó cég keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Elsőminta benyújtások mérési támogatása
  • Termék és requalifikációs auditok elvégzése
  • Mérőeszköz felügyelet

Elvárások:

  • Mérésügyi ismeretek
  • Hasonló területen szerzett 0-3 év szakmai tapasztalat
  • Terhelhetőség, csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság

Előny:

  • érettségi
  • műszaki ismeretek
  • angol vagy német nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, hosszú távú lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest (X. kerület)

Munkakezdés várható ideje:

2015. február

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű, bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzát a pozíció feltüntetésével kérjük, küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő