www.cvonline.hu

Mérőszobai Vezető

  • A hirdetés 1095 napja lejárt

Elvárások:

  • 2-4 év minőségügyi vezetői tapasztalat
  • Gyártó/termelő környezetben szerzett tapasztalat
  • Forgácsolás területén szerzett gyakorlat
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • ISO TS rendszer ismerete és benne eltöltött min. 3 éves gyakorlat
  • Jó számítástechnikai ismeretek: MS Office, 3D mérőgépes gyakorlat
  • Tervezési ismeretek, műszaki rajzolvasás
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság, problémamegoldó készség, csapatmunkában való részvétel

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Változatos és önálló munkavégzés
  • Megfelelő munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát, bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre.

A tárgyban kérjük, tüntesse fel: Mérőszobai Vezető

Helyek Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő