www.cvonline.hu

Mérőszoba vezető O02

  • A hirdetés 358 napja lejárt

Komárom-Esztergom megyei autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Mérőszoba vezető munkatársat.

Pozíció azonosító: msv

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladatok:

  • A bejövő áru ellenőrzés irányítása;
  • A megmunkálással kapcsolatos mérések koordinálása;
  • Mérőeszközök hitelesítésének koordinálása;
  • A mérőszoba folyamatos és sikeres auditálhatóságának biztosítása;
  • A méréstechnikusok munkájának irányítása;
  • Kapcsolattartás külső- és belsővevőkkel.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (technikus);
  • Autóipari tapasztalat (1-3 év);
  • Mérőszobai vezetői tapasztalat (2-3 év);
  • Fémmegmunkálásban és összeszerelésben szerzett tapasztalat (2-3 év);
  • Autóipari szabvány ismeret (ISO/TS 16949);
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete;
  • Gyakorlat mérőeszközök használatában (CMM, optikai mérőgépek, konturográf, stb.);
  • Vevő- és eredményorientált hozzáállás;
  • Priorizárási- és problémamegoldási készség;
  • Kreativitás.

Előny:

  • Német nyelvismeret.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol