www.cvonline.hu

Mérőpadi vagy Validációs technikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2016.07.15.
Hirdetés azonosító: 1039441

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk műszaki végzettséggel rendelkező Mérőpadi és Validációs technikus munkatársat.

Feladatok:

- Vizsgálati paraméterek meghatározása, tesztelések elvégzése, villamosbiztonsági vizsgálatok elvégzése
- Gyártó gépek beállítása, programozása
- Eszközök ellenőrzése megadott szempontok szerint
- Tesztberendezések karbantartása
- Az azonos területen dolgozók munkájának szakmai támogatása
- Kapcsolódó műszaki dokumentáció elkészítése

Elvárások:

- Szakirányú (gépész, elekrtoműszerész, mechatronika, karbantartás) középfokú/technikus végzettség
- Min. 2 éves releváns tapasztalat
- MS Office programok felhasználói szintű ismerete
- Precíz, megbízható munkavégzés
- Rendszerszemlélet
- Angol vagy német nyelv társalgási ismerete (hiánya kizáró ok)
- Programozásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Külföldi betanulás
- Versenyképes jövedelem
- Dinamikus fiatalos csapat
- Stabil háttérrel rendelkező vállalat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a