www.cvonline.hu

MÉRŐPADI TECHNIKUS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.16.
Hirdetés azonosító: 1020132

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Tesztkábelek tervezése, tesztelések elvégzése és a kapcsolódó műszaki dokumentáció elkészítése
  • Részvétel a kábelek tesztprogramjának létrehozásában és javításában
  • Teszt adapterek és tesztberendezések karbantartása és szervizelése, villamosbiztonsági vizsgálatok elvégzése (Topco)
  • Kábelgyártási területen dolgozók szakmai támogatása, a kábelgyártó gépek beállítása, programozása

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú vagy mérnök végzettség (gépész, villamos, mechatronika) vagy középfokú technikusi végzettség
  • Minimum 2 éves releváns területen szerzett tapasztalat
  • Jártasság egyedi gépgyártás, pneumatika, mechatronika területén
  • Aktív, legalább társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás

Előnyt jelent

  • ELCAD program ismerete
  • Kábelkonfekcionálási területen szerzett tapasztalt

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MÉRŐPADI TECHNIKUS, Budapest (Dél-Pest)

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország