Mérőóra - leolvasó - Velence és környéke (Referenciaszám: TB - 598)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.07.22.
Hirdetés azonosító: 1060990

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Saját autó, B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos munkavégzés
  • Alapszintű MS Office használat, levelezési rendszer ismerete, használata

Feladatok:

  • Velence, Székesfehérvár vonzáskörzetében villamos fogyasztómérők leolvasása
  • Leolvasott adatok rögzítése, a mérők szemrevételezéssel történő felülvizsgálata
  • Leolvasási adatok napi feladása
  • Ügyfélcserék ellenőrzése

Előny:

  • Szakmai tapasztalat, jó állóképesség, precizitás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Költségtérítés kilométer elszámolás alapján

Munkavégzés helye: Velence és környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel foglalkozik, az ország vezető energiaszolgáltató partneréhez toboroz munkatársakat.

Jelentkezés módja: Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó TB 598-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Sántik- Szász Annánál a 20/269-3898-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Fejér
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -