www.cvonline.hu

Mérőóra-leolvasó, Esztergom (Referenciaszám: CsZs-768)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.10.04.
Hirdetés azonosító: 565711

Elvárások:

  • Középfokú (szakmunkás) végzettség (műszaki vagy egyéb),
  • Alapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés (munkavégzéshez szükséges informatikai eszközök ismerete, használata),
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély, saját autó
  • Villanszerelői végzettség előnyt jelent

Feladatok:

  • Esztergom és vonzáskörzetében villamos fogyasztásmérők leolvasása.
  • Leolvasott adatok rögzítése a helyszínen kézi adatrögzítőben, a mérők szemrevételezéssel történő felülvizsgálata - szükség szerinti adatpontosítása.
  • Leolvasási adatok napi feladása, terv szerinti letöltése. Ügyfélcserék ellenőrzése.

A munkáltató ajánlata:

  • Kezdő bruttó órabér: 759 Ft/óra
  • 3500 Ft/hó Erzsébet utalvány, majd cafetéria
  • Költségtérítés
  • Határozatlan időtartamú munkaviszony
  • Napi 8 órás munkaidő

A munkavégzés helye:

Esztergom és vonzáskörzete

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. energiaszolgáltató partneréhez toboroz munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon weboldalunkon, mint álláskereső, és töltse fel szakmai önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSZS-768-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Szakmunka / fizikai munka, Energetika / Villamosság
Régió Komárom-Esztergom
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő