www.cvonline.hu

Mérőoperátor

  • A hirdetés 332 napja lejárt

Autóipari műanyag alkatrészeket gyártó német cégcsoport magyarországi leányvállalata
Pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • 3D-s, Konturográf,3D Scanner Profilprojektor, ill. kézi mérőeszközös mérések elvégzése:
    • mérések előkészítése, mérési feladatok, alkatrészek és késztermékek 3D mérésének elvégzése
    • mérési eredmények kiértékelése
    • mérési jegyzőkönyvek elkészítése
  • Mérőeszköz felügyelet:
    • mérőeszköz felügyeletben részvétel
    • házi kalibrálásokban részvétel
    • külső kalibrálásokban részvétel
    • képességvizsgálatok, és azok kiértékelése
  • Termék auditok elvégzése

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • 3 év releváns mérés technikusi tapasztalat
  • Alapos, önálló 3D-s mérési ismeretek
  • Pontos, precíz, tempós munkavégzés
  • Alapvető számítógépes programok ismerete, alapszintű használata

Előny: Német v. angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Motivált, fiatalos csapatban történő munkavégzés
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Budapest, X. kerület

Jelentkezni a bérigény megjelölésével és fényképes önéletrajzzal lehet!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő