www.cvonline.hu

Mérőoperátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1000870

Dunántúli munkavégzésre ingyenes szállással munkatársakat keresünk. Pályakezdők, diákok és nyugdíj előtt állók jelentkezését is várjuk!
Feladatok:

  • Mérőszoba területén mérőgépek kezelése.
  • Munkadarabok mérése mérési leírások alapján.
  • Munkadarabok mérése műszaki rajz alapján.
  • Elvégzett mérések regisztrálása, dokumentálása

Elvárások:
  • Műszaki, elektronikai végzettség
  • Gépészeti-műszaki rajz ismeret.
  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Felhasználó színtű számítástechnikai ismeretek

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkelehetőség
  • Ingyenes buszjárat
  • Cafeteria + negyedéves bonusz

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér