Mérőműszer specialista - Kecskemét (Referenciaszám: HM-2160)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.14.
Jelentkezési határidő: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1199850

Feladatok:

  • Mérőműszerek kalibrálása
  • Teszt környezet kialakítása és karbantartása
  • Mérőlaborban a szükséges vizsgálatok elvégzése
  • PokaYoke vizsgálatok végrehajtása
  • Szoros együttműködés a minőségbiztosítási osztály munkatársaival
  • Belső szabványoknak és vevői minőségügyi elvárásoknak való megfelelés biztosítása

Elvárások:

  • Pár éves hasonló munkakörben, mérőlaborban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Minimum középfokú végzettség, mérnöki végzettség előnyt jelent
  • PokaYoke ismeret és SAP ismeret előny

Amit kínálnak:

  • Versenyképes bérezés
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Két éves határozott idejű szerződés, mely hosszabbítható

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-2160-as referenciaszámot!

Az állás részleteiről érdeklődhet Hegedüs Mónika HR tanácsadónknál a 20/983-6173-as telefonos elérhetőségen.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Ipari laborasszisztens, Mérnök / Műszaki, Technikus, Tudomány / Kutatás, fejlesztés, Laboratóriumi asszisztens, Tudományos asszisztens
Régió Kecskemét
Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű