www.cvonline.hu

MÉRŐLABOR VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1088010

Megbízónk világszerte 32 országban működő multinacionális nagyvállalat autóipari csatlakozókat gyártó magyarországi cége. Komárom-Esztergom megyében működő termelőüzemük közel 2000 főt foglalkoztat. Megbízónk sikeres csapatába felvételre keres elkötelezett, tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A labor beruházásainak, működési költségeinek felügyelete
  • Labor hatékony működtetése
  • A méréstechnikusok munkájának irányítása
  • A laboratórium működési költségeinek optimalizálása, fejlesztése
  • A labor éves büdzséjének, üzleti tervének elkészítése és megvalósítása
  • A vállalatnál felmerülő laboratóriumi mérések tervezése és végrehajtatása
  • Részvétel a programokban, projektekben a program manager és a projekt vezetők által készített terv szerint az APQP és PPAP elvárásainak megfelelően
  • A gyárban szükséges mérőeszközök, tesztberendezések beszerzése, regisztrálása, kalibráltatása hitelesíttetése, figyelemmel kísérése
  • A szükséges mérésügyi szabványok, vevői specifikációk beszerzése, alkalmazása
  • A vállalatnál használt mérőeszközök nyilvántartása, felügyelete, kalibrálása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Erős rajzolvasási- és méréstechnikai szakismeretek
  • Több éves méréstechnikus munkakörben szerzett tapasztalat
  • Optikai- és tapintó- programozható mérőeszközök ismerete, használatukban való jártasság

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely
  • Változatos munkafeladatok
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, éves bónusz, emelt szintű bejárási támogatás

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MÉRŐLABOR VEZETŐ, Komárom-Esztergom megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország