www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1048485
lejárt

Karrier az Audinál

Mérőeszközös mérnök - Mechanikus megmunkálás - R4 Otto Motorgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Győrben, az Audi Hungariánál a kezdetektől fogva (1993 óta) folyik motorgyártás, ami azóta is folyamatosan fejlődik. Jelenleg a motorgyártásban naponta több mint nyolcezer motor készül, amelyet a konszern szinte valamennyi gépjárműosztályába beépítenek. Éves szinten 2 millió motor gördül le a győri gyártósorokról, ez a termelési kapacitás a világ legnagyobb motorgyárává teszi az Audi Hungariát.

Az előállított motorok között találunk 4, 6, 8, 10 és 12 hengereseket, Otto- és dízelmotorokat egyaránt, összesen 235 különböző variánsban kerülnek legyártásra.

A termelés mechanikus gyártásra és motorszereldére osztható. Jelenleg több mint 3 500 gép és berendezés szolgálja az 5 fő komponens (forgattyúsház, hengerfej, főtengely, vezérműtengely, hajtókar) mechanikus gyártását és a motorok összeszerelését. A végszerelés 8 motorszereldében és 28 különböző mechanikus gyártósoron történik a legkorszerűbb termelési eljárásokkal.

Feladatok

  • A gyártósorhoz kapcsolódó mérő és ellenőrzőeszközök átvétele, felügyelete, adott esetben karbantartása
  • Mérési és ellenőrzési utasítások készítése, aktualizálása
  • Gyártási folyamatok elemzése, és azok folyamatos optimalizálása, fejlesztése
  • Munkatársak ellenőrzése, oktatása, fejlesztése
  • Minőségi reklamációk analízise, intézkedések bevezetése
Elvárások

  • Gépészmérnök vagy üzemmérnök végzettség
  • Legalább alapfokú németnyelv-tudás írásban és szóban (hajlandóság további tanulásra)
  • Szakmai elhivatottság a mérések területén
  • Azonos munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Gépipari ellenőrzési és mérőeszközkezelési ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Windows 7, Q-Stat, SAP)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség, önállóság, fejlődőképesség, elhivatottság
  • Jó problémamegoldó képesség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9422

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Nagy László válaszolja meg Önnek: +36 96 66 1394