Mérőeszköz kalibrációs és roncsolásmentes anyagvizsgáló munkatárs

  • Frissítve 19 napja

Mérőeszköz kalibrációban és roncsolásmentes anyagvizsgálatban jártas tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk, dinamikusan fejlődő csapatunkba.

Az Oerlikon Balzers és az Oerlikon Metco az Oerlikon Csoport Felületkezelő Megoldások Szegmensének tagjai. Az Oerlikon Balzers a világ egyik vezető beszállítója azon felületkezelő technológiák tekintetében, melyek jelentős mértékben javítják mind a precíziós komponensek, mind a fém- és műanyagfeldolgozó ipar szerszámainak teljesítményét és teherbírását. Az Oerlikon Metco bevonatmegoldásokkal és ehhez kapcsolódó eszközökkel javítja a felületek minőségét. A Surface Solution / Felületkezelő Megoldások / Szegmens egy olyan dinamikusan növekvő hálózatot működtet, melynek több mint 145 létesítménye és több mint 140 bevonatozó központja van 36 országban.

Az Oerlikon Metco partnerei javát szolgálva egyedülállóan széleskörű felületkezelő technológiákkal, eszközökkel, anyagokkal és szolgáltatásokkal javítja a felületek minőségét. Dinamikusan növekvő, több mint 40, világszerte elhelyezkedő létesítményeinek hálózatán keresztül az Oerlikon Metco olyan
iparágakat szolgál ki, mint például a repülés, az áramfejlesztés, az autó-, olaj- és gázipar, illetve ipari és más speciális piacokat egyaránt. Az Oerlikon Eldim mint működő egység a légi motor- és ipari gázturbina-komponensek gyártásának kimagasló központja.

Az Oerlikon Eldim gyártóegységei Hollandiában, az Egyesült Királyságban és Magyarországon működnek. Csatlakozzon hozzánk, s legyen része jövőorientált, nemzetközi csapatunknak!

Feladatok

- Rendszeres mérőeszköz kalibrálások és
  kapcsolódó vizsgálatok elvégzése

- Mérőeszközök nyilvántartásba vétele és a
  nyilvántartás vezetése

- Mérőeszközök minősítése
- Külső kalibráló laborok bizonyítványainak
  értékelése

- A gyártás során elkészült termékek
  roncsolásmentes gyártásköri és
  végellenőrzési feladatának elvégzése és
  kiértékelése

- Vizsgálati jegyzőkönyvek elkészítése az
  elvégzett ellenőrzésekről

- Eltérésjelentők elkészítése

Elvárások

- Szakirányú, középfokú szakképesítés
- Műszaki rajz olvasásban és mérőeszközök
  használatában való jártasság

- Probléma megoldással bír a hatékonyság
  érdekében

- Minimum 1 éves tapasztalattal rendelkezik a
  kalibrálás / roncsolásmentes anyagvizsgálat
  területén

- PT,VT tanúsítvány előny
- Angol nyelvtudás előny

Jelentkezését Magyar nyelvű önéletrajzzal e-mailen keresztül várjuk.

Oerlikon Eldim (HU) Kft.
Határ út1/C
4031 Debrecen
Hungary

www.oerlikon.com

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen