www.cvonline.hu

Mérő-csomagoló állás Kecskeméten

  • A hirdetés 604 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója munkatársakat keres kecskeméti multinacionális partnercége részére az alábbi munkakörbe:

MÉRŐ-CSOMAGOLÓ

Feladatok

  • mérési feladatok elvégzése

  • termékek vizuális ellenőrzése

  • csomagolás

  • kismértékű anyagmozgatás

Elvárás

  • villanyszerelői, elektroműszerész végzettség

  • gyártás, termelés területén szerzett tapasztalat

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)

  • felelősségteljes, precíz munkavégzés

Amit nyújtunk

  • kétműszakos munkarend

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • versenyképes juttatási csomag

  • munkába járás költségeinek támogatása

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a „mérő-csomagoló” megnevezésével küldje az iroda.kecskemet@adecco.com e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. Telefonszám: 76/508-827

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű