www.cvonline.hu

Mérnökségvezető

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 891503

Flex állások

A Flextronics Interational Kft. sárvári gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

MÉRNÖKSÉGVEZETŐ

Feladatok

  • Mérnökségi szervezet irányítása (project-, folyamat-, termék-, tesztmérnökség és karbantartás) csoportvezetőkön keresztül
  • Mérnökségi szervezet kompetenciájának folyamatos fejlesztése
  • Mérnökségi szervezet céljainak meghatározása, a teljesítménymutatók (állásidő, yield, selejtköltség) folyamatos nyomonkövetése és fejlesztése
  • Termelési szervezet támogatása a rendelkezésre álló emberi és gépi erőforrásokkal
  • Új termék bevezetési- (NPI), beruházási-, fejlesztési tervek előkészítése, felügyelete és ezen projectek kivitelezése
  • A gyártási folyamatok teljes kialakítása, fejlesztése
  • A mérnökségi folyamatok minősítő-, illetve vevői auditokon való megfelelelésének biztosítása
  • Gyártósori folyamatok fejlesztése Lean módszerekkel (TPM, Kaizen, 5S, stb)
  • Éves-, negyedéves-, havi mérnökségi és karbantartási büdzsé meghatározása, a költések nyomon követése
  • Társosztályokkal történő folyamatos együttműködés, szükség szerint az Operatív Vezető helyettesítése

Elvárások

  • Min. 4-5 év mérnökségi területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Gépész és/vagy villamosmérnöki végzettség
  • ISO9001 (esetleg ISO16949) szabványismeret
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Nagyfokú munkabírás, stresztűrő képesség, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó készség, műszaki gondolkodásmód
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Határozottság, dinamikus munkavégzés

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, adja le önéletrajzát és vezetőjének írásos engedélyét a Személyzeti Osztályon, vagy küldje el az alábbi e-mail címre.