www.cvonline.hu

Mérnökségvezető

  • A hirdetés 1046 napja lejárt
Megbízónk passzív elektronikai alkatrészek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik.

Munkavégzés helye: Vas megye

Feladat:

Munkakör célja: a vevőktől érkező igényeknek megfelelő technológia biztosítása és az ehhez szükséges feladatok végrehajtása és koordinálása a vezetőség által meghatározott prioritások figyelembevételével.

Stratégiai feladatkör:

  • A mérnökségi kapacitások kihasználásának optimalizálása, a gyártási folyamat állandó fejlesztése, hatékonyság növelése.
  • Új gyártási módszerek, eljárások kidolgozása, bevezetése, alkalmazása.
  • Beosztott munkatársak feladatinak számonkérése, dokumentálása.

Operatív tevékenység:

  • A beosztott munkatársak irányítása, támogatása, motiválása és fejlesztése, személyügyi intézkedések kezdeményezése, létszámtervezés, kiválasztás
  • A mérnökségi oktatási igények felmérése és továbbítása a HR felé.
  • Gyártási folyamat folyamatos optimalizálása, (pl.: selejt, ráfordítási idők csökkentése), üzemi hatékonyság növelése.
  • Tapasztalt hibák, eltérések esetén azonnali korrekció kezdeményezése, a termeléstől kapott problémák folyamatos elemzése és intézkedés a megoldásukra.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Gépészmérnök/Villamosmérnök végzettség
  • 3-5 év mérnökségi területen szerzett munkatapasztalat
  • Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás
  • Vezetői attitűd, készség
  • Jó szervező- és kommunikációs készség
  • Innovatív szemlélet, problémamegoldó képesség
  • Folyamat-és rendszerszemléletű gondolkodás

Amit a cég cserében kínál:

  • Szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődési és karrierlehetőség egy innovációs díjjal jutalmazott cégnél
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Cafeteria rendszer: munkába járás támogatása, étkezési utalvány, ingyenes sportolási lehetőség, kedvezményes belépőjegyek kulturális rendezvényekre stb.
  • Munkavállalói jobbító és hatékonyságnövelő ötleteket jutalmazó rendszer

Munkavégzés helye:

Szombathely/Vas megye

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Egyéb: Megbízónk passzív elektronikai alkatrészek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik.

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: Szo1mve

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés