www.cvonline.hu

Mérnökségvezető

  • A hirdetés 952 napja lejárt
Link megjelenítéseimages/prohr_logo.gif" border="0" alt="" />

Multinacionális gyártó partnerünk folyamatosan bővül, fejlődik. Termékeit a vlág nagy autógyárai hasznosítják. A további fejlődés biztosítására keresünk a vezetés új tagját.

MÉRNÖKSÉGVEZETŐ

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A pozíció betöltője a mérnökség vezetőjeként felelős lesz a területen dolgozók munkájának tervezéséért, megszervezésért, irányításáért.
A vállalati célkitűzések alapján a területre vonatkozó célok meghatározása és teljesítése
A beosztott kollégák munkájának irányítása, fejlesztése, a teljesítményük kontrollja és értékelése
Új termékek bevezetésével, a gyártás műszaki előkészítésével kapcsolatos projektkoordináció irányítása
A szériagyártás támogatása
A gyártástechnológia támogatásának, fejlesztésének irányítása (folyamat és eszközoldal)
Vállalati szintű fejlesztési projektek támogatása
Erőforrás és budget felelősség
Külső és belső kapcsolattartási feladatok

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Min. 4-5 év autóipari tapasztalat
Több év mérnökségvezetői vezetői tapasztalat multinacionális gyártókörnyezetben
Több év új termék bevezetésével kapcsolatos tapasztalat (APQP, PAPP)
Gépészmérnök végzettség
Erős projektmenedzsment tudás, folyamatmérnöki tapasztalat
Vezetői készségek, folyamatszemlélet
Tárgyalóképes angol nyelvtudás

ELŐNY:

Fémmegmunkálási, gépipari tudás, tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

AMIT KÍNÁLUNK:

Komplex vezetői feladatok
Versenyképes juttatási csomag, cégautó

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1082 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.