www.cvonline.hu

Mérnökségvezető

  • A hirdetés 1053 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékek gyártásával foglalkozó, bővülés alatt álló vállalat részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Az irányítási alá tartozó mérnöki csoport tevékenységével kapcsolatos vezetői feladatok elvégzése,
Tervezési-, szervezési-, koordinálási-, ellenőrzési feladatok maradéktalan ellátása,
Új termékek bevezetésével kapcsolatos projektek irányítása,
A már meglévő technológiai folyamatok fejlesztése,
Az új gyártási technológiák és eljárások bevezetése, tervezése,
Gyártóeszköz-szükséglet meghatározása,
Szériagyártás támogatása.

Követelmények:

Főiskolai vagy egyetemi gépészmérnöki diploma
Min. 4-5 év releváns tapasztalat
Tárgyalási angol nyelvtudás
Multinacionális sorozatgyártási tapasztalat
Autóipari minőségügyi szabványok ismerete
Projektmérnöki és folyamatmérnöki tapasztalat
Utazás vállalása

Előny:

SAP ismerete
Német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Tatabánya vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Kiemelkedő bérezés ( átlag feletti )
Béren kívüli juttatások
Céges autó
Szakmai fejlődési lehetőség

Helyek Oroszlány
Tata
Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés