www.cvonline.hu

Mérnökségvezető

  • A hirdetés 1045 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az gyújtógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 60 gyárral, 19.700 alkalmazottal, 7,4 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Turbo Systems divízió magyarországi gyárában turbófeltöltők gyártásával foglalkozunk. Termékeink növelik a motor teljesítményét, csökkentik az üzemanyag felhasználást és a károsanyag-kibocsátást. Az oroszlányi gyár az árbevétel és a nyereség alapján már több éve a hazai Top 500-as vállalati lista első negyedében foglal helyet, ezen kívül 2012-ben a Figyelő TOP200-as listán az év legeredményesebb vállalata díjjal jutalmaztak minket. A munkabiztonság területén már háromszor is elértük az 1.000.000 balesetmentes munkaórát, ezért az anyavállalat 2012-2013-2014-ben a BorgWarner Munkabiztonsági Díjjal ismerte el példaértékű eredményünket. Cégünknél bevezettük az Autonóm Munkacsapatok szervezetfejlesztési- és kultúraváltási programot, melyet az anyavállalat 2013-ban Innovációs Díjjal jutalmazott.

Folyamatosan bővülő fiatalos csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk tapasztalt munkatársat:

Feladatok:

  • a mérnökség tevékenységével kapcsolatos célkitűzési-, tervezési-, szervezési-, irányítási-, ellenőrzési- és értékelési feladatok elvégzése
  • szériagyártás támogatása
  • új termék bevezetéssel kapcsolatos projektek irányítása
  • új gyártási eljárások, technológiák tervezése, bevezetése
  • technológiai folyamatok fejlesztése
  • gyártóeszköz-szükséglet meghatározása

Elvárások:

  • gépészmérnöki főiskolai vagy egyetemi diploma
  • min. 4 éves autóipari gyártókörnyezetben szerzett mérnökség vezetői tapasztalat
  • multinacionális sorozatgyártási tapasztalat
  • min. 3 éves folyamatmérnöki és projektmérnöki tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • autóipari minőségügyi szabványismeret
  • projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • utazási hajlandóság
  • akció- és vevőorientált szemlélet, jó problémamegoldó képesség
  • folyamatmenedzselési tapasztalat
  • üzleti- és stratégiai gondolkodás

Előny:

  • német nyelvismeret
  • SAP ismeret

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő bérezési- és juttatási rendszer

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Pausch Szilvia, HR generalista

BorgWarner Turbo Systems Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol