www.cvonline.hu
Mérnökségvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.16.
Jelentkezési határidő: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1077387
lejárt

Stabil háttérrel rendelkező, elektronikai iparban érdekelt multinacionális megbízónk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Mérnökségi csoport munkájának szakmai vezetése (kb. 30 fő)
  • Részvétel új termékek, technológiák, szoftverek bevezetésében
  • Innovatív technológiák felkutatása, bevezetése
  • Termelési folyamatok és eszközök fejlesztésének koordinálása

Elvárások:

  • Kb. 10 éves tapasztalat termelési területen, releváns pozícióban
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan villamosmérnök)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Innovatív gondolkodásmód
  • Erős vezetői és mentorálási készség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (vállalati autó, laptop, mobiltelefon, albérlettámogatás)
  • Szakmai kihívások nemzetközi környezetben
  • Összeszokott, szakmailag elhivatott csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.