www.cvonline.hu

Mérnökségvezető (Bács-Kiskun)

  • A hirdetés 391 napja lejárt

Bács-Kiskun megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Mérnökségvezető munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • A gyártási folyamatok megtervezése, kialakítása, optimalizálása, folyamatos fejlesztése
  • Standard munkavégzéshez szükséges alapok kialakítása
  • Területi mérnökségi osztály céljainak meghatározása, megvalósulásuk irányítása, nyomon követése
  • Költség és veszteségcsökkentés kezdeményezésének ösztönzése, megvalósításban/bevezetésben való részvétel (szerszám-, selejt költségek, gépek rendelkezésre állása, stb.)
  • Új projektek indítása, felügyelete
  • Fejlesztési és kivitelezési ajánlatok értékelése
  • VDA 6.1 / ISO 9000-es szabványcsoport előírásának betartatása
  • A hozzá tartozó terület éves pénzügyi költségvetésének megtervezése, folyamatos figyelemmel kisérése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 5 éves autóiparban, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Műanyagipari ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • REFA ismeretek
  • CAD alapismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, megbízhatóság

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő