www.cvonline.hu

Mérnökségi vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.12.27.
Hirdetés azonosító: 822531

Pozíció leírása / Job description

Meghatározó piaci szerepet betöltő partnerünk megbízásából keresünk új kollégát, Mérnökségi vezető pozícióba.

Feladatok:

• mérnökségi osztály irányítása, tevékenyéségének összhangolása, valamint feladatai végrehajtásának ellenőrzése
• különböző időtávú beruházási és fejlesztési tervek előkészítése, felügyelete, valamint részvétel azok felülvizsgálatában
• fenntartási és kivitelezési munkákhoz kapcsolódó műszaki tartalmú dokumentumok elkészíttetése, ellenőrzése
• beruházások szakmai irányítása és koordinálása
• az éves beruházási javaslatok elkészítése és koordinálása
• a megrendelések alapján kialakításra kerülő műszaki tervek elkészíttetése
• vízhálózatok hidraulikai modellezése, ellenőrzése

Elvárások:

• felsőfokú építőmérnök vagy vízépítő mérnök végzettség
• minimum 10 éves szakmai gyakorlat, minimum 5 éves vezetői tapasztalat
• nemzetközi területen szerzett gyakorlat előnyt jelent
• tárgyalási szintű angol nyelvtudás
• Microsoft Office (Office, Outlook, Project) programcsomag felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

• kompetitív juttatási csomag
• kellemes munkakörnyezet
• biztos háttér és kihívásokkal teli munkakör

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a