www.cvonline.hu

Mérnökségi vezető

Régió:

Borsod-Abaúj-Zemplén

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 1026119
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy multinacionális cég ózdi telephelyére keresünk kollégát mérnökségi vezető munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A mérnökségi csapat (gyártási terület) irányítása
  • Projektek kivitelezése
  • Karbantartási projektek koordinálása
  • Napi technológiai segítségnyújtás a mérnökök és technikusok részére
  • A technológiai fejlesztés vezetése
  • ISO 9001 dokumentáció
  • Hosszútávú célok végrehajtása a műszakvezetőkkel, termeléstervezőkkel együttműködve
  • Új munkagépek telepítési projektjeinek vezetése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Főiskolai diploma műszaki területen, preferáltan mérnöki
  • Szakmai tapasztalat (karbantartás, termelés területen)
  • Folyamatfejlesztésben tapasztalat
  • Korábbi projektmunkák vezetése
  • Felsőfokú angol és magyar nyelvtudás elengedhetetlen
  • MS Office Word, Excel, Power Point felhasználói ismeretek

Előnyt jelent:

  • Six Sigma tréning
  • Erős szervezőkészség, és mentoring képesség

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség és karrierút egy multinacionális cégnél
  • Céges képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Versenyképes jövedelem és cafeteria
  • Céges autó

Amennyiben felkeltte érdeklődését az álláslehetőség, angol nyelvű önéletrajzával a Link megjelenítése oldalon regisztrációt követően pályázhat.