www.cvonline.hu

Mérnökségi Projektvezető

  • A hirdetés 866 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

 Gyógyszergyártó Igazgatóság

Műszaki Mérnökség és Karbantartási Osztálya

munkatársat keres

Feladatok:

  • A telephely éves beruházási folyamatainak koordinálása, beruházási projektek vezetése;
  • Az adott projekthez kapcsolódó projektcsapat kialakítása, csapattagok munkájának koordinálása;
  • Projektek időskálájának megtervezése, vizualizálása, megvalósulásának kontrollálása, felügyelete;
  • Mérnökségi támogatás biztosítása a projekt feladatok, illetve a termelési problémák elhárítása során;
  • A projektfolyamat dokumentálása;
  • Részvétel a beruházási folyamatok rendszeres felülvizsgálatában, javaslattétel új projektekre;
  • Folyamatos kapcsolattartás a telephelyen lévő termelő és kiszolgáló területekkel.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Hasonló munkakörben és munkakörnyezetben szerzett 3-5 éves műszaki tapasztalat;
  • Műszaki folyamatok levezénylésében, projekt menedzsmentben való jártasság;
  • Angol nyelvtudás;
  • Erős számítógépes felhasználói ismeretek;
  • Kiváló együttműködő készség, hatékony csapatmunka;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Agilitás, precízség a projekt menedzsment folyamata során.

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari folyamatokban való jártasság;
  • MS Project szoftver felhasználói ismerete;
  • AutoCAD szoftver felhasználói ismerete.

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését magyar és

angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk 2015. augusztus 2-ig az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol