www.cvonline.hu

Mérnökségi projekt koordinátor

  • A hirdetés 438 napja lejárt

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. debreceni telephelye

 Gyógyszergyártó Igazgatóság

Műszaki Mérnökség és Karbantartási Osztály

Mérnökségi Projektvezető

munkatársat keres

Feladatok:

  • A telephely éves beruházási folyamatainak koordinálása, beruházási projektek vezetése;
  • Az adott projekthez kapcsolódó projektcsapat kialakítása, csapattagok munkájának koordinálása;
  • Projektek időskálájának megtervezése, vizualizálása, megvalósulásának kontrollálása, felügyelete;
  • Mérnökségi támogatás biztosítása a projekt feladatok, illetve a termelési problémák elhárítása során;
  • A projektfolyamat dokumentálása;
  • Részvétel a beruházási folyamatok rendszeres felülvizsgálatában, javaslattétel új projektekre;
  • Folyamatos kapcsolattartás a telephelyen lévő termelő és kiszolgáló területekkel.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Erős számítógépes felhasználói ismeretek
  • Műszaki folyamatok levezénylésében, projekt menedzsmentben való jártasság
  • 3-5 év műszaki tapasztalat hasonló munkakörben és munkakörnyezetben
  • Kiváló együttműködő készség, hatékony csapatmunka;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Agilitás, precízség a projekt menedzsment folyamata során
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari folyamatokban való jártasság
  • MS Project szoftver felhasználói ismerete
  • AutoCAD szoftver felhasználói ismerete

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

www.teva.hu

Helyek Debrecen
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő