www.cvonline.hu

Mérnökségi gyakornok

  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

A National Instruments debreceni csapatába keressük új gyakornokainkat a mérnökség több területére!

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalatszerzés
  • High-tech technológiák megismerése
  • Barátságos, támogató légkör
  • Rugalmas munkaidő alkalmazkodva az iskolai teendőkhöz
  • Ingyenes sportolási lehetőség

Feladatok:

  • Mérnökök napi munkájának támogatása
  • Gyártási/fejlesztési folyamatok és technológiák megismerése, napi problémák megoldásában való részvétel
  • Területi átalakítások kidolgozása és koordinálása
  • Kimutatások, elemzések, riportok készítése
  • Új termékek, prototípusok bevezetése a gyártásba, gyártás nyomon követése, felmerülő hibák elemzése és megoldása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú villamosmérnök / mechatronikai mérnök / gépészmérnök / logisztikai mérnök tanulmányok
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Heti min. 20 óra munkavégzés vállalása (preferált: 40 óra munkavégzés)
  • Min. 3 hónap gyakornoki időszak vállalása

Lehetséges szakmai területeink:

  • Tesztmérnökség
  • Folyamatmérnökség
  • Ipari mérnökség

Várjuk, hogy rövidesen csapatunkban üdvözölhessünk Téged!

Cégünkről:

Cégünk egy fiatalos, lendületesen fejlődő, amerikai központú, a mérés és automatizálás területén használt eszközöket gyártó high-tech vállalat, bővebben bemutatjuk kultúránkat az alábbi rövid videóban:

Helyek Debrecen
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok